Recenze Jablotron

Přidáno: 15. března 2010

(naposledy upraveno 15. března 2010)

Zakoupeno v Ráj maminek

• Monitor poskytuje maminkce klid, ze je detatko v poradku
  • Monitor je poruhovy. Meme jiz 2 kus a 2 nove podlozky. Vzd cca po pul roce zacne hlasit falesne signaly. Momentalne mam 2 podlozky v serviu, tak cekam, jak to dopadne

Přidáno: 5. března 2010

(naposledy upraveno 5. března 2010)

Zakoupeno v Ráj maminek

• Český proukt a cenově dostupný

Koupila jsem si ho na doporučení vícero našich známých, kteří již s tímto produktem mají dobré zkušenosti.

Rozšiřující modul alarmu Jablotron CR 11 A

Rozšiřující modul alarmu Jablotron CR 11 A

Přidáno: 1. března 2010

• jako každý výrobek Jablotronu naprosto spolehlivý
  • malá kabička snadno umístnitelná kdekoli ve voze
  • snadná montáž i pro pololaika
  • konektrory pro připojení má každý kutil doma - netřeba speciálního nářadí pro montáž
  • v mém voze pracuje asi 4 roky bez jediného problému.
  • žádné jsem neobjevil

Releový blok (rozšiřují modul) v mém voze ovládá centrální zamykání něco přes 4 roky s naprostou spolehlivostí. Je vhodný pro ovládání jak centrálního zamykání pomocí alarmu nebo třeba jako releový blok blokují přívod paliva do vstřikovací jednotky. Pokud neholdujete autoelektrice tak svěřte montáž odborníkovi. Já jsem si montáž provedl pomocí návodu během několika hodin. Novější autoalarmy ovládají centrální zamykání bez releového bloku takže ho již asi nebudu potřebovat ale rozhodně všem kdo ho potřebují doporučuji!

Přidáno: 21. února 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Tento produkt může zachránit dětský život, pokud dojde k syndromu náhlého úmrtí dítěte.

Mám zatím s tímto produktem jen krátkou zkušenost, ale ta je veskrze kladná.Na žádný problém jsem zatím nenarazil.
Mohu doporučit, dětský život má rozhodně větší cenu ,než kolik za výrobek zaplatíte.
Alerm je opravdu hlasitý,bez problémů ho slyšíte do sousední místnosti a v noci po celém bytě.

Přidáno: 5. února 2010

• klidne noci,
  • zadna vitka,jen ze zelena kontrolka je dost vyrazna

Monitor doporucuji vsem,i kdyz miminko je v poradku,je to pro vas klid,nemusim stale kontrolovat jestli mala dycha ia hlavne v noci se vyspime obe

Přidáno: 2. února 2010

• spolehlivý výrobek, nyní nabízí záruku 48 měsíců
  • Nemožnost nastavit si hlasitost a tón upozornění

Pokud si ho pořídíte, určitě budete klidněji spát. Nyní nabízí záruku 48 měsíců. O tento výrobek je v bazarovém zboží velký zájem, takže po několika měsících používání ho za dost vysokou cenu můžete opět prodat.

Ověřený zákazník Zdravotni potreby.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. ledna 2010

Zakoupeno v Zdravotni potreby.cz

• Asi klidnější spaní,máte pocit,že to není všechno na vás a nevyvstává otázka "proč jsem to nekoupil"
  • leda ,že to opět stojí peníze-ale stojí to za to

Přidáno: 29. ledna 2010

Zakoupeno v Ráj maminek

• monitor dechu je perfektni vec pro rodinu s miminkem.hlida vase mimi a vy muzete byt bez obav,ze vase miminko dycha.muzu jen doporucit

Přidáno: 20. ledna 2010

• maximální spolehlivost
  • koupila jsem ho až pro druhého syna,protože s 2 dětmi je člověk víc unaven a tvrději spí :-) - syn se nakonec narodil předčasně a tak jsem za monitor byla opravdu vděčná
  • dítě musí ležet nad deskou - když jsem syna opřela o bok postýlky,jak jsem byla zvyklá u prvního- tak monitor začal houkat. Když dítě leží nad deskou,tak je spolehlivost 100%

Rozhodně monitor dechu všem doporučuji. Já měla ještě jednu desku v druhé postýlce v obýváku a jen přenášela monitorovací jednotku - super. Monitor můžete mít i v kočárku - jako má kamarádka.

Přidáno: 2. ledna 2010

Zakoupeno v Ráj maminek

• Klidný spánek pro rodiče.
  • Chrání život vašeho dítěte.
  • Nezjištěno.

Neustálí hlídač při spánku novorozenců.
Díky tomuto produktu je zajištěno bezpečí novorozence a méně starostí rodičů.
Produkt je rychle a snadno instalován k používání.
Tento produkt doporučuji všem,kterým záleží na zdraví a život vašeho miminka.

Ověřený zákazník Zdravotni potreby.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. ledna 2010

Zakoupeno v Zdravotni potreby.cz

• Jednoduchá instalace. Záruční lhůta 4 roky - můžete vklidu odchovat více dětí nebo poskytnout dále se zárukou.

Stejný model byl k dispozici v porodnici a nebylo třeba se učit novému ovládání.
Vřele doporučuji a při nákupu přemýšlejte o náhradní desce (podložce) zda dítko nebudete často přenášet do jiných postýlek a měli zaručený monitoring, bez nutnosti přestýlání pouze jedné podložky.

Přidáno: 21. prosince 2009

Zakoupeno v Ráj maminek

• Mohu jenom doporučit všem maminkám a tatínkům.

při používání monitoru dechu odpadá neustálé, starostlivé kontolování zda dítě dýchá, zda si ve spánku neublinklo a nazadusilo se tím.
Hned po prvním dávení se po jídle, kdy jsme pak pořád kontrolovali dech, jsme se rozhodli pro nákup monitoru dechu, nesehnal jsme ho nikde v kameném obchodě.
Tento monitor dechu je velice citlivý a spolehlivý.
Upřednostnili jsme ho před přístroji umístěnými na těle děťátka,o kterých si myslím že tlačí na bříško.

Přidáno: 17. prosince 2009

• 4 roky záruka, cena, kvalita a spolehlivost
  • nemám žádné výhrady

kildný spánek pro mne a kontrola pro mé miminko

Přidáno: 11. prosince 2009

• Funguje velmi dobře.
  • Po 14ti dnech žádný falešný poplach.
  • Klidný spánek.
  • Téměř 100% spokojenost.
  • Poměrně hodně svítivá dioda, při plné tmě trochu ruší.
  • Když zapomenete vypnout chůvu a vezmete dítě do náručí, chůva začne po několika vteřinách poměrně hodně řvát. Může se stát že ve spěchu aby jste chůvu zase vypnuli dítě praštíte o dveře, futra, postýlku... ( ne že by se mi to stalo ;) )

Výborná věc, doporučuju pro klid všech rodičů. S touhle věcičkou už nemusíte kontrolovat jestli Vaše dítě dýchá...

Ověřený zákazník Ráj maminek PetrB

Přidáno: 9. prosince 2009

Zakoupeno v Ráj maminek

Jedná se o produkt, který by neměl u miminek chybět. Za relativně málo peněz je možné zachránit život. Rozhodně doporučuji. Sice je produkt k využití jen na krátkou dobu, ale je možné jej pank někomu odprodat.

Přidáno: 20. listopadu 2009

Zakoupeno v Aukro.cz

• klidnější spaní jak pro rodiče tak pro miminko ja si ho koupila ihned po příjezdu z porodnice domů monitor nám paní dovewzla ihned druhý den!!!!určitě je to perfektní věc už kvůli miminku a kvůli matce která by jinak chodila mimčo kontrolovat co 5 minut jestli dýchá a jestli je v pořádku s monitorem je to super a určitě bych si ho pořídila znovu i kdyby stál majlant tak bych nelitovala
  • nemám žádné výtky

klid v duši lepší spánek a větší komfort jak pro miminko tak maminku
vlastní skušeností mám na přístroj sem si zvykla v porodnici kde ho měli automaticky v postýlkach po te co jsem přijela domů z porodnice jsem byla nesvá protože monitor jsme neměli a já si na něj za tu dobu v porodnici zvykla první noc do ma bez monitoru byla pro mě uskostlivá pořád jsem malou kontrolovala a hlidala jestli dýchá a jestli nezapoměla dýchat druhy den jsem si řekla dost monitor jsme koupili od te doby jsem byla klidnější a líp se vyspala určitě tento produkt doporučuji i ostatním rodičům už kvůli dítku které kdykolïv zapomene dýchat a vy to vůbec nemusíte postřehnout tento přístroj je v tomto perfektní upozorní na to hlasitým pípáním kterým probere i miminko a začne dýchat určitě bych si ho koupila zas za jakoukoliv cenu

Přidáno: 20. listopadu 2009

Zakoupeno v Aukro.cz

• monitoruje dech dítěte a tak můžou rodiče pokud jim mimčo dovolí klidně spát...
  • osobně jsem si monitor zakoupila na doporučení svého gynekologa... je vhodný hlavně pro nedonošené děti nebo děti s nějakými zdravotními komplikacemi nebo tam kde lze komplikace očekávat, nicméně osobně jsem investovala tři tisíce do svého klidu... miminko spí téměř celý den a neustále stát u postýlky a kontrolovat zda dýchá je nad lidské síly...
  • snad jen, že od doby, kdy už je miminko starší (cca 8 měs) a během noci v postýlce cestuje je problém, že se monitor může zpustit bezdůvodně...

Osobně rozhodně tenhle produkt doporučuju... raději neinvestuji do nesmyslných hraček, které novorozeněti naprosto nic neřeknou... v případě že bych ještě někdy měla mít dítě určitě bych do nákupu znovu investovala.

Přidáno: 28. října 2009

Zakoupeno v Aukro.cz

• Hlídá dítě při dýchaní a aby se nezadusilo vlastními zvratky.
  • Podle toho jak dítě dýchá bliká zelená dioda.
  • Při problémech se rozezní hlasitý zvuk monitoru .
  • Rodiče mají klidnější spánek .

Monitor dechu je výhodou proto, že víme, že naše miminko dýchá, a proto máme o hodně klidnější spánek.
Rozhodli jsme se pro tento produkt z toho důvodu, protože malé dítě neslyšíte když dýchá.
A jsme s monitorem velice spokojení.
Doporučujeme rodinám s malými miminky .

Přidáno: 27. října 2009

Zakoupeno v Aukro.cz

• Pro monitor dechu jsem se rozhodla z prostých důvodů:
  • předejít syndromu náhlého úmrtí kojenců
  • možnost pomoci svému dítěti, když by nemohlo dýchat - např.uprostřed noci, přes den, když nejsem v místnosti a neslyšela bych, že se něco děje
  • pro klid a pohodu rodiče,že jeho dítě je v bezpečí

S monitorem Nanny v postýlce mého děťátka jsem byla rozhodně klidnější a víc v pohodě, než kdyby tam nebyl. Že je všechno v pořádku signalizovala blikající zelená kontrolka a já jsem uprostřed hluboké noci jen vykoukla z postele, viděla že světýlko svítí a všechno je v pořádku. Když by se něco stalo, monitor by mne upozornil.Nevím o žádných "proti" proč nepořídit Monitor dechu, snad jen vyšší cena, ale co byste pro své dítě neudělali. Navíc, než si člověk zvykne, že když dítě vyndá z postýlky, musí monitor vypnout - to trvá dost dlouho. Mne alarmoval dvakrát a to jen z toho důvodu, že se mi dcerka odvalila do rohu postýlky a podruhé, když jsem pod ní dala tlustou deku a citlivý monitor nemohl snímat. Nejlepší je, když ho dáte pod tvrdou matraci - já měla celokokosovu.

Zobrazuji 481 - 499 ze 499 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]