Recenze Jablotron

Přidáno: 18. května 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• Zboží došlo v naprostém pořádku. Vřele doporučuji, příjemné jednání.

Přidáno: 17. května 2011

Zakoupeno v Ráj maminek

• jednoduchý, intuitivní, český výrobek
  • ocenil bych verzi pro dvojčata- dvě deky-jedna řídící jednotka

Produkt jsme vybrali pro jednoduchost a minimální chybovost výrobku. Splnil veškerá očekávání, vše je velmi smadné, což pro maminky, které jdou kojit ve dvě ráno po tom, co usmuli před hodinkou je asi to nejdůležitější. Celý výrobek je živen dvěma tužkovými bateriemi a vřele bych ho doporučil všem zájemcům o klidný spánek bez stresu, jestli je všechno v pořádku.

Přidáno: 16. května 2011

• klidný spánek maminky
  • spolehlivost
  • jednoduchá manipulace
  • světelná signalizace - v noci jednoduchá kontrola, že je monitor zapnutý a že funguje
  • hezký design
  • možnost přikoupení druhé "desky" (jedna v ložnici a druhá třeba v kočárku či v kolébce)
  • zřetelný alarm
  • pozor na případný vznik plísně mezi monitorem a matrací

Monitor dechu jsme si pořídili ještě před narozením našeho prcka. Vím, že bych se pořádně nevyspala, protože bych stále kontrolovala jestli je dítě v pořádku, jestli dýchá, jestli nevdechl zvratky (vím jak jsem ho sledovala v porodnici, kde jsem monitor neměla). Takhle stačí zapnout a občas jen zkontrolovat, jestli se zlatíčko neodkopalo a nemá studené ruce. Používáme celou noc a pak i přes den, když nespí v kočárku. S klidným vědomím si můžu udělat co potřebuji a nemusím chodit kontrolovat, zda je v pořádku. V kombinaci s chůvičkou jsou to dva nepostradatelní pomocníci (zvláště pro někoho, kdo má rodinný dům a zahradu a není pořád na doslech). Monitor používáme 9 měsíců a zatím bez chybičky a stále na původní baterky. Párkrát se nám stalo, že monitor spustil (když ho zapomeneme vypnout a nebo když prcek cestoval po postýlce a dostal se mimo monitor), ale beru to jako ozkoušení toho, že vše funguje tak jak má. Jediné s čím jsme měli trochu problém bylo to, že v ložnici jsme přes zimu měli asi větší vlhkost a mezi monitorem a matrací se nám začala dělat plíseň. Aby se to nedostalo do matrace, dala jsem tam papírový ubrousek a pak látkovou plenku a zdá se, že je klid. Kdybych se měla znovu rozhodovat, zda si monitor dechu koupím či nikoliv, neváhala bych a koupila bych si jej znovu.

Jablotron PS-062

Jablotron PS-062

Ověřený zákazník Jabloshop Ověřený zákazník

Přidáno: 10. května 2011

Zakoupeno v Jabloshop

Parkovací sensory jsem dával do nového vozu, tak jsem chtěl výrobek renomovaného výrobce se zárukou a přístupem k náhradním dílům.

Přidáno: 9. května 2011

Zakoupeno v Ráj maminek

• klidnější život v prvním půl roce s nedonošeným miminkem
  • zkušenost z porodnice
  • matrace v místě umístění podložky nedýchá - objevila se plíseň na podložce i matraci

spolehlivá funkce
doporučuji všem maminkám, za ten klid to stojí

Přidáno: 3. dubna 2011

• Produkt za super cenu

Celkově O.K.
Samozřejmě vyhrála cena produktu a dodání.

Ověřený zákazník TerkaPerka Ověřený zákazník

Přidáno: 29. března 2011

Zakoupeno v TerkaPerka

• bezpečí dítětě
  • klid rodičů

Věřím, že se jedná o kvalitní český výrobek, na který se budeme moci spolehnout. Zatím námi neotestováno, miminko se teprve narodí.

Přidáno: 24. března 2011

Zakoupeno v Ráj maminek

• měl jsem s tím zkušenosti - je perfektní
  • nemám

doporučuji, jsem spokojen

Přidáno: 10. března 2011

• hlasité upozornění které opravdu probere v noci ze spánku
  • když jsou slabé baterky spouští zbytečně poplach
  • jsou poměrně kazové

používali jsme ji v nemocnici a vyměnili jsme 4 a neustále se nám spouštěla signalizace a mimi bylo v pořádku prostě jsem s tímto produktem velmi nespokojená zbytečně to při slabých bateriích straší rodiče

Ověřený zákazník TerkaPerka Ověřený zákazník

Přidáno: 2. března 2011

Zakoupeno v TerkaPerka

meli jsme poplach,nevime zda plany nebo ne

Ověřený zákazník Slune-cz.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. února 2011

Zakoupeno v Slune-cz.cz

• Spolehlivé, dlouhá výdrž baterií, velmi citlivé i při tlustší matraci
  • Zavesny pasek casem prokluzuje a moc nedrzi

Produk jsme vybrali, protoze jej meli a doporucovali uz v porodnici.

Velmi spolehlivy, velmi citlivy, dlouha vydrz bateria, velmi hlasity ton upozorneni - dobre slysitelny i ve sprse

Pouzivani velmi jednoduche - jen zapnuti. Po dokoupeni vice podlozek se da jednoduse prevazet - prevazi se jen kontrolni jednotka, podlozka zustava trvale pod matraci.

Produkt jsme doporucili i dalsim známým, jsme s nim velmi spokojeni. Ted jsme zakoupili jeste druhy.

Přidáno: 6. února 2011

• Naprosto spolehlivý monitor
  • Zatím jsem nezjistila žádné zápory

Pokud chcete mít kontrolu nad svým spícím děťátkem i v noci, rozhodně doporučuji. Díky používání tohoto monitoru mohu i já spát mnohem klidněji, protože vím, že je vše v pořádku.

Přidáno: 5. února 2011

(naposledy upraveno 5. února 2011)

Zakoupeno v Aukro.cz

• pohlídá dech miminka,pro klidný spánek rodičů

spolehlivě pohlídá miminko

Přidáno: 2. února 2011

vynikající věc

Přidáno: 1. února 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• Po 24hodin máte miminko pod dozorem.

Nanny je perfektní pro všechny miminka,hlavně pro nedonošená.To byl duvod proč jsem si Nanny pořidila,dvojčátka jsem měla nedonošená a s nízkou porodní váhou.Měla jsem klidnější spaní,když jsem věděla,že kdyby se cokoliv dělo Nanny mě upozorní a vzbudí,že není něco v pořádku.Byla jsem s monitorem moc spokojená,určitě bych ho doporučila všem maminkám.

Přidáno: 31. ledna 2011

• Klidný spének rodičů.

Používáme ho pouze krátce,tak snad to bude fungovat. Na druhou stranu si přeji,aby nikdy nebyl spuštěn.

Přidáno: 27. ledna 2011

• Výrobek, atestovaný jako zdravotnický prostředek, prošel klinickými testy. Deskové provedení, je z hlediska monitoringu lepší než jiná.
  • nemožnost použití s každou matrací. Lacině působící provedení.

Monitor dechu NANNY, je produkt s dlouhou historií. Jako jeden z mála má klinické testy a je schválený jako zdravotnický prostředek (pokud vím tak další je jen Babysense). Jedná se o spolehlivý přístroj, který funguje jak má a nepochybně zachránil mnoho životů.
Přístroj je určený pouze pro jedno dítě, které leží ve vlastní postýlce. Pro dvojčata v jedné postýlce nebo, když leží miminko s Vámi v jedné posteli je nepoužitelný a je třeba na to myslet!
Instalace je jednoduchá a běžný uživatel ji bez problému zvládne.
Je třeba si uvědomit, že přístroj, pokud nastane krizová situace, Vás na ni pouze upozorní - to je vše. Pokud miminko opravdu nedýchá, je třeba zahájit resuscitaci. Něco málo se dozvíte z příručky u výrobku.

Ověřený zákazník Slune-cz.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. ledna 2011

Zakoupeno v Slune-cz.cz

• klid pro rodiče
  • alarmu by mohlo předcházet méně hlasité upozornění

Dobrý produkt.

Přidáno: 7. ledna 2011

Zakoupeno v Ráj maminek

• Hlídá pravidelné dýchání vašeho drobečka a vy můžete v klidu spát nebo si dělat svou práci...
  • Občas zapomenu monitor vypnout před vyzvednutím dítěte z postýlky a pak je to zejména v noci asi trochu šok pro sousedy.... :-) Ale to je spíš názor proti mně než proti výrobku! :-(

Vřele doporučuji. Používají tento výrobek i v porodnici a také jsou s ním sestřičky spokojené...

Přidáno: 21. prosince 2010

• vše ok, doporučuji