Recenze Jablotron

MJ MJ

Přidáno: 27. července 2010

• velmi citlivá
  • dodá jistotu a mnohem lépe se vyspíte
  • instalace za 2 minuty
  • nepozná, když dítě vyndáte/vrátíte do postýlky

Deska se vkládá pod matraci v postýlce, je cca velikosti novorozeněte a je neuvěřitelně citlivá, takže i přes 4 cm matraci opravdu pozná, že dítě dýchá.

Když se nic neděje cca 20 sekund, první párkrát decentně zapípá a poté začne neuvěřitelně vřískat - to vás zaručeně probudí nebo přivolá z velké vzdálenosti.

Jediné, co bych změnil: dodělat automatickou detekci vyndání dítěte z postýlky, protože vždycky zapomenu monitor vypnout a když už jsem v jiné místnosti začne řvát, což v noci není příjemný. Stejně tak jsem ho párkrát zapomněl zapnout po vrácení dítěte zpět do postýlky.

Také upozorňuji, že přístroj jen upozoňuje, pokud dítě přestane dýchat, je potřeba ji doplnit ještě klasickou chůvičkou přenášející brek.

Přidáno: 25. července 2010

• Super věcička!!!
  • Nemám proti tomuto výrobku vůbec nic k vytknutí

Super

Přidáno: 24. června 2010

• pocit bezpečí nejen v noci
  • dioda blikající "do rytmu"dechu dítka
  • jednoduchá montáž
  • český výrobek
  • dlouhá výdrž baterií

Bez tohoto báječného výrobku si vůbec nedokážu představit chod naší domácnosti. Byla to první věc, kterou jsme po návratu z porodnice zapnuli! Ten pocit bezpečí, který nám Nanynka dodává se dá těžko vyvážit penězi a tak mi náklady na jeho pořízení (tím spíš, že jde o jednorázovou investici) nepříjdou nikterak přemrštěné. Někdy se nám (zejména ze začátku) stávalo, že jsme prcka vyndali a zapomněli Nánu vypnout... po několika vteřinách začne zvuková signalizace, která Vám jakoby "odpočítává" čas do spuštění opravdové sirény! :-D

Přidáno: 19. června 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Dítě je stále pod kontrolou.

Používala jsem monitor dechu u obou dětí. Měla jsem jeden v postýlce a druhý v kočárku. POZOR v kočárku monitoruje pouze pokud kočárek stojí. Měla jsem dobrý pocit, že jsou děti pořád pod kontrolou. Měli jsme celkem 4 kusy a všechny fungovali bez sebemenší poruchy.

Přidáno: 14. června 2010

• opravdu užitečný pomocník
  • přesnost dýchání
  • zelená kontrolka dechu, vidí ji i lidé, kteří používají přes den brýle a v noci tím pádem nemusí nasazovat

velmi dobrý pomocník, naštěstí jsme neměli žádný poplach, mohu jenom doporučit

Přidáno: 9. června 2010

(naposledy upraveno 9. června 2010)

• Nepostradatelná pomůcka pro bezstarostné noci

Nannynku jsme si zakoupili již v době mého těhotenství na doporučení známých. Nyní máme 9.měsíčního kojence a mohu všem vřele doporučit z vlastní zkušenosti. Bydlíme v rodinném domku a bez Nannynky si péči o malou nedokážu představit. V klidu ji dám spinkat do postýlky a mohu se na 100% spolehnout že ji za mě hlídá Nannynka a já si mohu v klidu jít uvařit a uklidit. V noci je to rovněž nepostradatelná věc, neboť právě v noci se stávají příhody se zástavou dechu u takto malých dětí. I pro můj klidný spánek je tato pomůcka nepřekonatelná, Nannynka problikává světýlkem na znamení, že je miminko v pořádku a v klidu oddychuje. Rovněž ji používáme při návštěvě babičky. Nannynka se lehce z postýlky odinstaluje a můžete ji použít pak kdekoliv. Menší výtku bych měla akorát teď kdy je dítě větší a ''cestuje'' po postýlce, podložka která snímá dech dítěte není dostatečně velká aby zachytila miminko v každém rohu postýlky. Malá je někdy doslova nalepená na šprušlích a tam již monitor nemá dosah. Ale jinak stačí aby se miminko dotýkalo alespoň ručkou nebo nožičkou snímaného prostoru. Navíc alarm má dost výrazný zvuk, to znamená že kdyby se dítě náhodou v hlubokém spánku zapomělo nadechnout (což se stává) tak ho ve většině případů tento alarm probudí a dítě se ihned nadechne.

Přidáno: 24. května 2010

(naposledy upraveno 24. května 2010)

Zakoupeno v Ráj maminek

• Baterie byly nefunkční nebo tak slabé, že při prvním zapnutí monitor nereagoval. Zafungoval teprve po výměně baterií za vlastní.

Přidáno: 11. května 2010

(naposledy upraveno 11. května 2010)

Zakoupeno v Ráj maminek

• Občas slýchávám výtky, že monitor někdy spustí planý poplach. Já mám monitor v postýlce s vyšším slamníkem (cca 25 cm) a jediný planý poplach, který kdy způsobil, vznikl proto, že jsem v noci byla rozespalá a zapomněla jej vypnout, když jsem šla malého kojit. :-) Čiliže já sama jsem s funkcí monitoru zcela spokojená.

Verca_2010 Verca_2010

Přidáno: 3. května 2010

• Monitor dechu, který Vám může v případě ohrožení pomoci zachránit Vaše miminko
  • Zajistí Vám klid přes den a v noci spánek bez obav
  • Dioda zobrazuje frekvenci dechu Vašeho dítěte
  • V případě zástavy dechu velmi hlasitá zvuková signalizace
  • Voděodolná podložka
  • Napájení na dvě tužkové baterie typ AA
  • Signalizace stavu baterií
  • Český výrobek !!!

Tento monitor dechu Nanny BM02 je výrobek české firmy Jablotron. Je naprosto nepostradatelným pomocníkem pro maminky, jejichž miminka měly nízkou porodní váhu, jsou chronicky nemocné, či mají rozličné zdravotní komplikace, při kterých by mohlo dojít k náhlé zástavě dechu a následně by mohl hrozit syndrom náhlého úmrtí, který je právě u této rizikové skupiny bohužel velmi možný. Stejně tak je ale tento monitor vhodný i pro úplně zdravá miminka, kdy si maminka chce být jistá a může mít klid, že pro bezpečnost svého potomka udělala maximum. Výhodou je, že se dá k monitoru přikoupit náhradní podložka v případě častějšího cestování.

Jablotron JA-80P

Jablotron JA-80P

Přidáno: 30. dubna 2010

• bezdrátový detektor
  • signalizace narušení prostoru led diodou
  • možnost nastavení dvojitého způsobu detekce
  • možnost dokoupit zvířecí čočku
  • proti tomuto výrobku nemám vůbec nic

Tento detektor patří mezi dražší bezdrátové detektory firmy Jablotron. Jedná se však o naprostou špičku mezi detektory PIR na našem trhu. Velkou výhodu je spolupráce se systémeme OASIS ale také to, že se jedná o bezdrátový detektor. Jeho montáž se provádí na dvě hmoždinky či šroubky pokud umístňujete na dřevo či sádrokarton. Detektor se dá dovybavit i zvířecí čočkou, takže můžete mít doma zakódováno a zároveň vám může po bytě pobíhat kočka nebo pes. Doporučuji všem, kdo uvažují o koupi zabezpečovacíhio systému. Firma Jablotron je špičkou na celém světě a přitom se jedná o naši domácí výrobu. Vyšší cena zařízení je dána jeho kvalitou. Proto dávám plných sto procent a doporučuji.

Přidáno: 12. dubna 2010

(naposledy upraveno 12. dubna 2010)

Zakoupeno v Ráj maminek

• jediný certifikovaný přístroj na trhu za rozumnou cenu (i v nemocnicích jej používají)
  • ostatní přístroje umí podobné věci nebo to samé, ale nejsou certifikované
  • snadná montáž
  • připojení dvou desek na jeden hlásič
  • více jednotek vedle sebe se neruší
  • dlouhá záruka
  • domácí výrobek - levnější servis
  • potřeba hlídat baterie v ovládání (zvláště při poklesu napětí), mít zásobu běžných baterek doma
  • není možné používat dobíjecí baterie (mají nižší napětí, hlásí se jako vybité)

Nutnost pro maminky a tatínky, které mají strach o své dětátko. Pro předčasně narozené skoro povinnost. Užitná doba podložky je jen sice asi rok (než začne dítě v postýlce lézt, nebo po ní cestovat), ale záruka je na ní 4 roky, takže se muže v klidu použít i pro další děti. Můžu jen doporučit.

Přidáno: 15. března 2010

(naposledy upraveno 15. března 2010)

Zakoupeno v Ráj maminek

• Monitor poskytuje maminkce klid, ze je detatko v poradku
  • Monitor je poruhovy. Meme jiz 2 kus a 2 nove podlozky. Vzd cca po pul roce zacne hlasit falesne signaly. Momentalne mam 2 podlozky v serviu, tak cekam, jak to dopadne

Přidáno: 5. března 2010

(naposledy upraveno 5. března 2010)

Zakoupeno v Ráj maminek

• Český proukt a cenově dostupný

Koupila jsem si ho na doporučení vícero našich známých, kteří již s tímto produktem mají dobré zkušenosti.

Rozšiřující modul alarmu Jablotron CR 11 A

Rozšiřující modul alarmu Jablotron CR 11 A

Přidáno: 1. března 2010

• jako každý výrobek Jablotronu naprosto spolehlivý
  • malá kabička snadno umístnitelná kdekoli ve voze
  • snadná montáž i pro pololaika
  • konektrory pro připojení má každý kutil doma - netřeba speciálního nářadí pro montáž
  • v mém voze pracuje asi 4 roky bez jediného problému.
  • žádné jsem neobjevil

Releový blok (rozšiřují modul) v mém voze ovládá centrální zamykání něco přes 4 roky s naprostou spolehlivostí. Je vhodný pro ovládání jak centrálního zamykání pomocí alarmu nebo třeba jako releový blok blokují přívod paliva do vstřikovací jednotky. Pokud neholdujete autoelektrice tak svěřte montáž odborníkovi. Já jsem si montáž provedl pomocí návodu během několika hodin. Novější autoalarmy ovládají centrální zamykání bez releového bloku takže ho již asi nebudu potřebovat ale rozhodně všem kdo ho potřebují doporučuji!

Přidáno: 21. února 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Tento produkt může zachránit dětský život, pokud dojde k syndromu náhlého úmrtí dítěte.

Mám zatím s tímto produktem jen krátkou zkušenost, ale ta je veskrze kladná.Na žádný problém jsem zatím nenarazil.
Mohu doporučit, dětský život má rozhodně větší cenu ,než kolik za výrobek zaplatíte.
Alerm je opravdu hlasitý,bez problémů ho slyšíte do sousední místnosti a v noci po celém bytě.

Přidáno: 5. února 2010

• klidne noci,
  • zadna vitka,jen ze zelena kontrolka je dost vyrazna

Monitor doporucuji vsem,i kdyz miminko je v poradku,je to pro vas klid,nemusim stale kontrolovat jestli mala dycha ia hlavne v noci se vyspime obe

Přidáno: 2. února 2010

• spolehlivý výrobek, nyní nabízí záruku 48 měsíců
  • Nemožnost nastavit si hlasitost a tón upozornění

Pokud si ho pořídíte, určitě budete klidněji spát. Nyní nabízí záruku 48 měsíců. O tento výrobek je v bazarovém zboží velký zájem, takže po několika měsících používání ho za dost vysokou cenu můžete opět prodat.

Ověřený zákazník Zdravotni potreby.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. ledna 2010

Zakoupeno v Zdravotni potreby.cz

• Asi klidnější spaní,máte pocit,že to není všechno na vás a nevyvstává otázka "proč jsem to nekoupil"
  • leda ,že to opět stojí peníze-ale stojí to za to

Přidáno: 29. ledna 2010

Zakoupeno v Ráj maminek

• monitor dechu je perfektni vec pro rodinu s miminkem.hlida vase mimi a vy muzete byt bez obav,ze vase miminko dycha.muzu jen doporucit

Přidáno: 20. ledna 2010

• maximální spolehlivost
  • koupila jsem ho až pro druhého syna,protože s 2 dětmi je člověk víc unaven a tvrději spí :-) - syn se nakonec narodil předčasně a tak jsem za monitor byla opravdu vděčná
  • dítě musí ležet nad deskou - když jsem syna opřela o bok postýlky,jak jsem byla zvyklá u prvního- tak monitor začal houkat. Když dítě leží nad deskou,tak je spolehlivost 100%

Rozhodně monitor dechu všem doporučuji. Já měla ještě jednu desku v druhé postýlce v obýváku a jen přenášela monitorovací jednotku - super. Monitor můžete mít i v kočárku - jako má kamarádka.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]